Deze Nissan ARIYA met 27.832 km op de teller, heeft het bouwjaar 2024 en heeft als transmissie automaat. De uitvoering is: Advance 66 kWh
€ 657,- excl. BTW € 795,- incl. BTW
Kiezen voor Nissan is kiezen voor een wereldmerk in techniek en rijplezier. Zoals ze zelf zeggen: 'Innovation that excites'. Ga samen met uw bijrijder lekker zitten in de verwarmbare voorstoelen. Een praktische extra is de elektrisch bedienbare achterklep die opent en sluit met een druk op de knop. Bij deze Nissan Ariya is aan alles gedacht, tot en met een verwarmd stuurwiel aan toe. Bij de rijke uitrusting horen ook LED koplampen, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten.
De indeling van het digitale dashboard is zo ingericht dat u met één blik precies weet wat u weten wilt. De 360 graden camera biedt een beter zicht bij slechte weersomstandigheden, waardoor u beter kan anticiperen op mogelijke gevaren. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Had u de auto nou wel afgesloten? Met Connected Services checkt u het overal en altijd. Voor de veiligheid op de weg is het goed dat u uw ogen op de weg kunt houden en uw handen aan het stuur. Want het audio-installatiesysteem, met DAB-ontvangst, en het navigatiesysteem bedient u vanaf het stuurwiel en met spraakbediening. De Nissan is standaard voorzien van: automatische airconditioning, draadloos opladen, regensensor, keyless entry, automatisch dimmende binnenspiegel en bagage afdekhoes.
Het zal u verbazen hoe deze auto in staat is om voor u de omgeving en het verkeer om u heen in de gaten te houden. De auto is voorzien van head-up display, waarbij alle belangrijke informatie wordt geprojecteerd in uw gezichtsveld. U hoeft uw ogen geen seconde van de weg te halen! Bij de veiligheidssystemen van deze Nissan hoort ook de verkeersbord-detectie. Die leest tijdens het rijden als het ware met u mee en attendeert u op de significante verkeersborden langs en boven de weg. Het Lane-keeping systeem registreert permanent of u binnen de lijnen van de rijstrook blijft; dwaalt u onbedoeld af, dan waarschuwt het systeem en corrigeert de koers. Ook helpen het dodehoekdetector detectiesysteem, accident avoidance system, forward collision warning system, hill hold functie, brake assist en vermoeidheidsherkenning, uw rit tot een veilige rit te maken.
Een proefrit levert het overtuigende bewijs. Bel nu!
Wij zijn een merk onafhankelijk full service-autobedrijf waar service en kwaliteit hoog in het vaandel staan,
voor zowel uw nieuwe als jong gebruikte EU - DEMO'S ( import )auto kunt u bij ons terecht,
kijkt u ook eens bij onze andere advertenties of op onze website.
Wilt u langs komen om een van onze mooie occasions te komen bekijken, belt u dan even van te voren om een afspraak te maken,
daar wij veel onderweg zijn voor uw mooiste jonge dealer occasions,en om eventuele teleurstellingen te voorkomen.
INRUIL & FINANCIERING WELKOM !
Graag tot ziens bij AutoCentrumFlevoland.nl
vriendelijke groeten
Kees Weerstand
Wijzigingen, advertenties of drukfouten en voorafgaande verkoop voorbehouden. Inruil van uw gebruikte voertuig is mogelijk. Financiering mogelijk. Getoonde afbeeldingen dienen vaak ter illustratie en kunnen afwijken van de daadwerkelijke uitrusting. we proberen zoveel mogelijk echte beelden te gebruiken,het kan zijn dat het voertuig zich nog niet fysiek bij ons bevind, U kunt ons dagelijks bereiken van 8.30 tot 20.00 uur (zaterdag van 9.00 tot 17.00 uur). ZONDAGS GESLOTEN
Je aanvraag is succesvol verzonden. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.
Je aanvraag is succesvol verzonden. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.
Je aanvraag is succesvol verzonden. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.
Je aanvraag is succesvol verzonden. We zullen zo snel mogelijk contact met je opnemen.